• Свеж
Научни Риболовци Хард Моно Ар Типет

Научни Риболовци Хард Моно Ар Типет

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Отпорноста на триење е вистинска грижа кога се борите со риби што трчаат и се кријат зад коралните глави, корените од мангрова или логџамите. Нашиот Тврд моно АР типет, со најголема отпорност на триење во индустријата, ќе ги запре овие хакери и ќе ви помогне да слетате повеќе риби без сета врева. Можете да рибите други работи, или Можете Да Ја Рибите Вистината. Научни Риболовци Тврд Моноар Совет : Должина : калеми од 30 метри во сите големини. Изработен од најлонски полимер кој е многу отпорен на триење. Патентиран дизајн на макара за сечење.

Детални спецификации

Додатоци на производи