• Свеж
Сафавиех Деца Kidsми Тиква Мини Столна Ламба СО CFL Сијалица, Повеќе Бои

Сафавиех Деца Kidsми Тиква Мини Столна Ламба СО CFL Сијалица, Повеќе Бои

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Рефлектирајте ја аурата на софистицираност со светкавата розова Tableми Мини Столна Ламба со соодветна завршна, метална основа и врат. Надополнето со елегантно заострена чиста памучна нијанса што ја осветлува просторијата. Број На Светлина : 1 Моќност На Сијалицата : 40 Тип На Осветлување : Карактеристики На Производот На Светилките : Вклучени Светилкиматеријал : Тип На Прекинувач За Стакло : Вклучено-Исклучено Копче Стил На Прекинувач : Современобојка : Син Број На Светлина : 1 Светлина. Моќност На Сијалицата : 40 В. Тип На Осветлување : Светилки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20