• Свеж
Сафавиех Деца Kidsми Тиква Мини Столна Ламба СО CFL Сијалица, Повеќе Бои

Сафавиех Деца Kidsми Тиква Мини Столна Ламба СО CFL Сијалица, Повеќе Бои

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Рефлектирајте ја аурата на софистицираност со светкавата розова Tableми Мини Столна Ламба со соодветна завршна, метална основа и врат. Надополнето со елегантно заострена чиста памучна нијанса што ја осветлува просторијата. Број На Светлина : 1 Моќност На Сијалицата : 40 Тип На Осветлување : Карактеристики На Производот На Светилките : Вклучени Светилкиматеријал : Тип На Прекинувач За Стакло : Вклучено-Исклучено Копче Стил На Прекинувач : Современобојка : Син Број На Светлина : 1 Светлина. Моќност На Сијалицата : 40 В. Тип На Осветлување : Светилки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33