• Свеж
Партиски Фустани За Мали Девојчиња Возбудлив Ракав Шифон Лак Замав Плисирана Почва Свадба Партија Принцеза Е Плажа Фустан

Партиски Фустани За Мали Девојчиња Возбудлив Ракав Шифон Лак Замав Плисирана Почва Свадба Партија Принцеза Е Плажа Фустан

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Пол : Девојки. Сезони : Летни Венчаници За Девојчиња Девојче Табела со Големина на Здолниште : . Големина : 100 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 64см/25,20" Должина : 58см/22,83"Големина : 110 Препорачана возраст : 5-6 Години Биста : 68см/26,77" Должина : 66см/25,98"Големина : 120 Препорачана возраст : 7-8 Години Биста : 72см/28,35" Должина : 74см/29,13"Големина : 130 Препорачана возраст : 8-9 години Биста : 74см/29.13" должина : 78см/30.71"големина : 140 препорачана возраст : 9-10 Години биста : 76см/29.92" должина : 82см/32.28"големина : 150 препорачана возраст : 11-12 години биста : 80см/31.50" должина : 90см/35.43"големина : 160 Препорачана Возраст : 13-14 години биста : 84см/33.07" должина : 98см/38.58" рачно перење. Фустанот За Забава За Девојки Е Она За Што Сонуваат Малите Девојчиња! Сладок И Елегантен Стил. Симпатична Возбуда Краток Ракав, Вратот На Екипажот, Плисирано Здолниште, Висок Струк, а-линија, Должина на Коленото и Појас Што може да се Користи за Врзување Лак. За Свадби, Забава, Велигденски Денови, Празници, Враќање На Училиште, Роденден, Модни Фотосесии, Секојдневно На Отворено И Какви Било Прилики. Нега на облека : Машинско Перење/ Рачно Перење Со Вода со Ниска температура, Закачете Или Исушете Ја Линијата, Немојте . Пакет : 1 Парчиња Фустан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84