• Свеж
Сакура Пентуш Калиграф Пенкало, Парична Казна, Бакар

Сакура Пентуш Калиграф Пенкало, Парична Казна, Бакар

DEN 132.48

Од стока
Во магацинот

Ова калиграфско пенкало е идеално за создавање неверојатен декоративен текст и акценти на уметнички дела, честитки, знаци, ознаки за подароци и многу повеќе. Мастилото со низок мирис што е водоотпорно и отпорно на избледување; со брзо тресење тече директно до врвот и подготвени сте да одите! Архивско мастило, без Ксилен, Издржлив врв.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33