• Свеж
Јон 18ет 87цб Мат Црн Црн Монистра

Јон 18ет 87цб Мат Црн Црн Монистра

DEN 2560.00

Од стока
Во магацинот

ЈОН 134 18Х9 6Х135 18ЕТ 87ЦБ МАТ ЦРН/ЦРН МОНИСТРА Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни материјали кои обезбедуваат издржливост и функционалност. Овие бандажи додаваат секси, елегантен стил на вашето возење. Сите Јонски Бандажи ги поминаа стандардите НА ISO 9000, OEM, SEA, JWL-T, ПРЕКУ И TUV. Изработени со различни дизајни и завршетоци, Јонските Бандажи сигурно ќе го надополнат изгледот на секое возило. Променете ги вашите стари, здодевни тркала денес со најелитните тркала на пазарот.

Детални спецификации

Додатоци на производи