• Свеж
Мажите Термална Долна Облека Поставува Мека И Топла Долна Облека Основен Слој За Ладно Време

Мажите Термална Долна Облека Поставува Мека И Топла Долна Облека Основен Слој За Ладно Време

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продава Гуанг Оиоу Ченг Фенг Ши Је Вие Ксиан Гонг Си од пазарот Оуојбај.Мажите Термална Долна Облека Поставува Мека И Топла Долна Облека Основен Слој за Ладно време. Оваа мека кошула со долги ракави во ткаенина е пријатна суштинска. Ефикасно ја отстранува влагата, обезбедувајќи удобност додека ја задржува топлината. Кошулата има етикета за вратот без ознаки и рамни шевови за зголемена удобност. Исклучителната мекост на ткаенината се чувствува прекрасно наспроти кожата, а таа создава топлина за да ве стопли во текот на денот. Со својата вградена конструкција, тој нуди цврсто, но удобно вклопување кое ефикасно ја задржува топлината и овозможува лесно слоевитост, што го прави совршен за секоја облека. Цел Ден Топло И Удобно : комплетот за топлинска долна облека за Мажи е изработен од 95% полиестер / 5% спандекс мешана ткаенина со руно обложена со висока густина, изолационен материјал што може добро да ја заклучи топлината на вашето тело. Супер допир на кожата и ултра меки долги џонови за мажи се вклопуваат цврсто како втора кожа за минимизирање на загубата на топлина и ве загреваат во студената зима. Одлични Перформанси За Отстранување На Влага : машки термички горниот и долниот сет е изработен од ткаенина што дише и ја отстранува влагата брзо и апсорбира enими кои предизвикуваат мирис, совршено ги отфрла мирисите и непријатните мириси оставени од пот и нечистотија, ве одржува суви без лепливо или мирно чувство. лесен, но топол, така што ќе можете да ги носите цел ден. Флексибилност За Секое Движење : Изградена Со флексибилност, долгата термичка долна облека е 4-насочно истегнување за да понуди целосна подвижност. Ткаенината нема да ги попречува вашите движења, така што е совршена за секој внатрешен и надворешен повод, како престој дома или активни спортови како пешачење, риболов, качување, возење, патување, возење велосипед, сноуборд, лов и риболов. Ова ќе биде вашата основна опрема за затоплување за спортови на отворено!. Натпревар : Одлучете се за класични избори како фармерки за темно перење, каки чино или сиви панталони. Овие неутрални тонови ќе ја балансираат зафатеноста на карираната шема и ќе создадат кохезивен изглед. Карираните кошули добро се позајмуваат на секојдневните облеки, затоа комплетирајте го вашиот изглед со соодветни обувки. Патики, мокасини, чевли за чамци или пустински чизми се одличен избор што ќе ја одржи опуштената атмосфера. Чувајте ги додатоците минимални и комплементарни. Едноставен часовник, кожна нараквица или ѓердан можат да додадат суптилен допир на стил без да ја совладаат облеката. Прилика : оваа карирана Јакна за мажи е совршена за секојдневен секојдневен живот, забава, улична облека, работа, канцеларија, училиште, одмор, одмор, ноќно излегување, на отворено итн. Овие секојдневни блузи се погодни заumn, зима и пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи