• Свеж
Атлетски работи Activeенски активни исечени резервоари за тркачки бек

Атлетски работи Activeенски активни исечени резервоари за тркачки бек

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Активноста на атлетските работи Активниот резервоар за рак на градникот на полиците е висококвалитетен, мек и лесен врв што се спротивставува и освојува напорно вежбање. Одликувајќи се со технологија за влага за влага во Dri-работи, овие стилски резервоари ќе ја апсорбираат влагата за да ве одржат суви и удобни во текот на вашата рутина на тренингот. Тие се активни вклопуваат со лесен изграден во градник за полици за вложувања во ниско влијание. Овие резервоари можат да се носат за најразлични активности од јога и пилатес до велосипедизам и кревање тегови. Зачувајте се на овој разноврсен резервоар, достапен во 5 бои, големини S-XXL, продадени исклучиво на. Атлетски работи Activeенски активни резервоари за тркачки бек : 90% памук 10% спандекс (цврсти материи). 54% памук / 36% полиестер / 10% спандекс (Хитерс). Исечен резервоар со градник на полица. Ракербек. Дизајнирано со активности со ниско влијание во умот. Технологија за влага за влага со Dri-работи. Етикета без ознаки за удобност. Машина за перење. Кликнете овде за совпаѓање на хеланки на тенок пламен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00