• Свеж
Избрани резервоари и шорцеви на девојки од слава, 4-пакувања

Избрани резервоари и шорцеви на девојки од слава, 4-пакувања

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Овие избодени славни разновидни резервоари и шорцеви се совршени за носење за време на топлите летни денови. Изберете од разновидните бои и измешајте и одговарајте со нејзините омилени сандали и патики. Избрани слава на слава, разновидни резервоари и шорцеви, 4-пакувања : 60% памук, 40% полиестер. Резервоар : вратот на лажичка. Избрани отпечатоци/бои. Без ознака за дополнителна удобност. Шорцеви : Преклопна еластична лента за половината. Избрани отпечатоци/бои. Машинско миење ладно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20