• Свеж
Ournourneуни колекција женски широки ширина на ширина клин со пета од пета

Ournourneуни колекција женски широки ширина на ширина клин со пета од пета

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Совршен нов додаток на вашиот летен плакарот, колекцијата Trayle By Journee. Оваа кафеава сандала со широка ширина има мека веганска кожа заземјувана со гумена клин потпетица и вметната влошка. Влезот на задниот патент го завршува изгледот, така што тие се лесни за лизгање. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Поштенски потпетици. Тип на каиш : Т-лента. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Детални спецификации

Додатоци на производи