• Свеж
Современи градите на фиоката Силван, капучино кафеава- Салторо Шерпи

Современи градите на фиоката Силван, капучино кафеава- Салторо Шерпи

DEN 2607.84

Од стока
Во магацинот

Современи градите на фиоката Силван, капучино кафеава- салторо Шерпи секогаш имаат многу простор да ја организираат облеката со додавање на ова- современа градите на фиоката Силван- во вашата спална соба. Тоа е пет фиоки покажуваат преоден стил со заоблени фронтови и имаат лесна употребливост со конструкција на англиски јазик. Врвната фиока на овие гради се чувствува обложена за да можете да ги чувате сите ваши скапоцености без да ги изгребате. Завршено во атрактивен капучино кафеав и сребрен четкан хардвер, овој градите на фиоки е динамичен акцент во која било спална соба. Димензии : 31,50 "x 16,50" x 48,00 "Декоративни метални копчиња за влечење.

Детални спецификации

Додатоци на производи