• Свеж
Прекрасно до денес Тумблер

Прекрасно до денес Тумблер

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Уживајте во омилениот пијалок во движење во еден од овие забавни патувачи за патувања. Тие се изработени од траен нерѓосувачки челик и исто така се лесни за чистење. Овие забавни патувачи за патувања би направиле одлични подароци за Денот на вineубените! Капација на в Valentубените на в Valentубените.

Детални спецификации

Додатоци на производи