• Свеж
Модвеј Амелија Кинг Кревет Од Тапацирана Ткаенина Во Сива Боја

Модвеј Амелија Кинг Кревет Од Тапацирана Ткаенина Во Сива Боја

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Освежете го просторот во вашата спална соба со пријатна елеганција на Креветот Амелија Кинг. Дизајнирана со шик стил и современ шарм, Амелија е тапацирана со мека полиестерска ткаенина и се одликува со безвременска тафтувана глава со копчиња, конструкција од цврсто дрво и ЛВЛ и дрвени нозе со капачиња што не означуваат. Комплетна со армирани централни греди За максимална стабилност, Амелија располага со мемориска пена, пружина, латекс и хибридни душеци. Модерен центар на главната спална соба или апартман за гости, оваа тапацирана рамка за кревет без напор го трансформира декорот на спалната соба со своите нежни облини и луксузен изглед. Потребна е пролетна кутија (не е вклучена). Капацитет На Тежина на креветот : 800 фунти. ТАФТУВАН КРЕВЕТ-со нежни облини и класичен дизајн, овој кревет на кралската платформа брзо станува фокусна точка на господар или спална соба за гости. Тафтуваните детали и елегантниот стил го подигнуваат декорот на спалната соба. Тапациран КРЕВЕТ Покриен со мека полиестерска ткаенина, оваа тапацирана рамка за кревет доаѓа со тапацирани странични шини и кралска глава обложена со пена која нуди поддршка за удобност при релаксирање во кревет. РАМКА ЗА КРЕВЕТ СО ЛЕТВИ-Комбинирајќи армирана рамка со тапацирана глава, оваа рамка за кревет со големина на крал е цврсто изработена со цврсто дрво и иверица за ноќ по ноќ на мирен сон. ПОТРЕБНА Е ПРОЛЕТНА КУТИЈА-Со издржливи дрвени летви, овој брачен кревет нуди супериорна поддршка, создавајќи цврста основа за пружината на кутијата, како и латекс, хибрид, мемориска пена и пролетни душеци. КРЕВЕТ СО КРАЛСКА ПЛАТФОРМА - оваа рамка за кралски кревет е добредојдено ажурирање на модерни, современи, традиционални и преодни декори. Димензии : 80 "Л х 86.5 " В х 47.5" Ч; Капацитет На Тежина : 800 фунти.

Детални спецификации

Додатоци на производи