• Свеж
Подарок за ѓердан за картички за баба, накит за мајката, ѓердан за ден на мајката и подарок за картички, ѓердан и картички, бродови за подароци на мајката следниот де

Подарок за ѓердан за картички за баба, накит за мајката, ѓердан за ден на мајката и подарок за картички, ѓердан и картички,

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Нашите прекрасни нечисти ѓердани се направени од не'рѓосувачки челик и доаѓа со нежен ланец на ладење. Необичниот ланец е 16 "со 2 " ланец на екстендер е совршен за положување со други ѓердани и спарување со други накит. Ѓерданот доаѓа прикачен на квадратна картичка со убава порака посветена на нашите мајки, баби, мајки на чекор и ќерки. Секој ѓердан од колекцијата на Денот на нашата мајка доаѓа со прекрасен хипоалергичен нежен ѓердан што може да го носи Peope кои се чувствителни на специфичен метал и картичка завиткана во кутија за подароци подготвени за надавање. Тоа може да се носи со секојдневно носење или за романтична вечер. Нашиот накит е направен од нерѓосувачки челик од хируршко одделение што гарантира дека нашите ѓердани нема да 'рѓаат, избледат или да опаѓаат со текот на времето. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина : 1,0 "L x 0,55" W. Порака за картички : "Јас ги негувам сите лекции што ме научивте и ги богам сите спомени што ги споделивме. Благодарам што го направивте вашиот дом мој скриен." Подарокот за Денот на мајката вклучува прекрасен ѓердан за приврзоци и картичка завиткана подготвена да биде надарен.

Детални спецификации

Додатоци на производи