• Свеж
Акција за напад со јајца од јајце, Дарт Вајдер, колекционерско дејство Слика EAA-002

Акција за напад со јајца од јајце, Дарт Вајдер, колекционерско дејство Слика EAA-002

DEN 319.52

Од стока
Во магацинот

Со 21 точка на артикулации и се конструира со сложено материјал, фигурата е насликана со стручна техника, совршено претставувајќи ја текстурата на оклопот и облеката на Дарт Вадер. Поставки за филмови. Секоја акција за напад со јајца Дарт Вајдер доаѓа со делови од бонус, вклучувајќи и поставување штанд, како и заменливи рачни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67