• Свеж
Play-Doh Foam Purple Single Can, вклучува 3

Play-Doh Foam Purple Single Can, вклучува 3

DEN 359.84

Од стока
Во магацинот

Забавата на пена каде и да шетате! Play-Doh пена за деца 3 години и повеќе е прекрасна мешавина на незгодна, но сепак цврста, и релаксирачка, но сепак возбудлива. Тоа е задоволувачко искуство со пена што се чувствува одлично во вашите раце, а светлата виолетова е забавно да се погледне. Pиркајте го, обликувајте го, исцедете го колку што можете повеќе - оваа пена за моделирање ја одржува формата што ја обликувате! Тоа е забавна уметност и занаетчиска активност за деца и одлична за релаксирање по долг ден. Hasbro, Play-Doh и сите поврзани својства се трговски марки на hasbro.ludes 1 конзерва на пена за игра (нето тежина 3.2 мл/91 g). Play-Doh Poam Purple сингл конзерва, вклучува 3,2 унци : 3.2 унци незгодна пена за деца-оваа единствена лименка на пена за игра за деца 3 години и се појавува со 3,2 унци чисто незгодно задоволство. Забава за уметност и занаетчиство време или да се опуштите после долг ден!. Ох-толку зачудувачко сензорно искуство-цврстата, вештачка текстура и меките мониста создаваат тактилно искуство што се чувствува одлично во ваши раце, и не е токсично за вашиот мир на умот . Фантастична еластична оформена забава-okeиркајте го, обликувајте го, Истегнете го на кој било начин - оваа пена за моделирање ја одржува формата што ја обликувате во!. Играјте со виолетова - оваа задоволувачка пена доаѓа во пријатно светла виолетова боја со бели мониста измешана за разиграно виолетово добро време . на возраст од 3 години и нагоре. Не е наменет да се јаде . нетоксичен. Во согласност со : ASTM D-4236 . Предупредување : опасност од гушење. Мали делови. Не за деца под 3 години. Препорачано е надзор на возрасни . Чувајте подалеку од килими и ткаенини . Производот може да се држи до или да обои некои површини.

Детални спецификации

Додатоци на производи