• Свеж
Метал Светлината Прекинувач Плоча Покритие Елегантна Чоколадна Торта Десерт ЧАК007

Метал Светлината Прекинувач Плоча Покритие Елегантна Чоколадна Торта Десерт ЧАК007

DEN 271.68

Од стока
Во магацинот

Декор_светски Прекинувач За Светло Содржина : 1 Слика Печатена РАМНА Метална Плоча Од НЕРЃОСУВАЧКИ Челик само со Необоени Завртки. (Електричните Компоненти не се вклучени)-ние печатиме лиценцирани слики директно на металните плочи од нерѓосувачки челик.Сите слики се со висока резолуција кои се остри и богати со боја.Плочите се печатат со 3 слоја тврдо мастило и ув третман.Јајце школка заврши изглед.Времето на ракување е 3 до 5 работни дена.100% Гарантирано Задоволство. Метал Светлината Прекинувач Плоча Покритие Елегантен Чоколадна Торта Десерт ЧАК007.

Детални спецификации

Додатоци на производи