• Свеж
Женски Обичен Обичен Халтер Халтер Темно Зелени Резервоари И Камис Л

Женски Обичен Обичен Халтер Халтер Темно Зелени Резервоари И Камис Л

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Обичен Обичен Халтер Халтер Темно Зелени Женски Резервоари И Камис Л (8/10) Ограничени Количини, Мала Серија Снабдување на !Темно Зелен Обичен Обичен Оглавник Женски Резервоари И Женска Облека За Жени Тенкови И Камизиза И Вклопување (инчи)Должина НА бистата на сад 4 S 39.4 24.4 6 M 40.9 24.8 8/10 L 43.3 25.4 12 XL 45.7 26 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Темно Зелена Обичен Обичен Халтер Халтер Женски Резервоари И Камис Л (8/10). Редовни Обични Женски Резервоари & Камис Средно Истегнување Темно Зелена l_usa големина (8/10). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Темно Зелена. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Тип : Халтер. Деколте : Оглавник. Детали : Отсечени. Должина : Редовно. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Средно Истегнување. Материјал : Плетена Ткаенина. Состав : 100% Полиестер. Упатства за нега : Рачно перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84