• Свеж
Женски Плус Големина Женски Костим за Капење со Градник Без Челична Поддршка Мулти - Боја Печатени Костим За Капење Здолниште Сплит Костим За Капење Топло Розова

Женски Плус Големина Женски Костим за Капење со Градник Без Челична Поддршка Мулти - Боја Печатени Костим За Капење Здолниште

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Женски Костим за Капење Со Градник Без Челична Поддршка Повеќебоен Печатен Костим За Капење Здолниште Поделен Костим За Капењекарактеристики : Карактеристики : секси, елегантен и модерен дизајн, мек и удобен добар материјал. Ниту една долна облека не ве прави поудобен Дизајн : Фрагментирани цвеќиња, брзо сушење, секси, без грб, модерни, секси и модерни костими за капење, облечени во мистериозна фигура. Повод : може да се носи на море, плажа, брод, забава И На Земја Стил : висококвалитетна внатрешна лента ткаенина, лична расклопување ве Молиме запомнете : ладно миење раце или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи дека е помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, која може да биде наша слика или опис. Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно,базен ,Морски Материјал : 85% Најлон,15% Спандекспатер Тип : Должина На Печатење : Перење Без Ракави : Миење Раце, не избелувајте, исушете Ја Линијата во сенка, Не пеглајте етикета : Де Декорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Печатење Во Боја : Секси,Секојдневен Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За капење (Кои Содржат Градите Рампа)Големина : И Големина. : Големина на мала Чаша : А-Б САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 72-80см/28,35-31,50" Половината : 68-76см/26,77-29,92 "Колк : 88-96см/34,65-37,80". Големина : М Големина. : Средна Големина На Чаша : А-Б САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 76-84см/29,92-33,07 "Половината : 72-80см/28,35-31,50 " Колк : 92-100см/36,22-39,37". Големина : Л Големина. : Голема Големина На Чаша : Б-Ц САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 80-88см/31,50-34,65 "Половината : 76-84см/29,92-33,07 " Колк : 96-104см/37,80-40,94". Големина : XL Големина. : Х-Голема Чаша Големина : Б-Ц САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 84-92см/33,07-36,22 "Половината : 80-88см/31,50-34,65 " Колк : 100-108см/39,37-42,52". Големина : XXL Големина. : ХХ-Голема Чаша Големина : Ц-Д САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 88-96см/34,65-37,80" Половината : 84-92см/33,07-36,22 "Колк : 104-112см/40,94-44,09". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Голема Чаша Големина : Ц-Д САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 92-100см/36,22-39,37 "Половината : 88-96см/34,65-37,80 " Колк : 108-116см/42,52-45,67". Големина : 4xl Големина. : 4Х - Голема Чаша Големина : Д-Е САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 96-104см/37,80-40,94 "Половината : 92-100см/36,22-39,37 " Колк : 112-120см/44,09-47,24". Големина : 5xl Големина. : 5Х-Голема Чаша Големина : Д-Е САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 100-108см/39,37-42,52 "Половината : 96-104см/37,80-40,94" Колк : 116-124см/45,67-48,82 " облека за плажа поставете жени плус големина. плус големина костими за капење. женски костими за капење. костим за капење жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33