• Свеж
Природен К Џаспер Женски Накит Стерлинг Сребрен Прстен

Природен К Џаспер Женски Накит Стерлинг Сребрен Прстен

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Природен К2 Џаспер Женски Накит 925 Сребрен Прстен СРЕБРЕНА ЧИСТОТА И СОСТАВ - овој прекрасен рачно изработен скапоцен камен прстен е направен од фино сребро како обележано со металниот печат 925. 925 среброто е направено од 92,5% сребро и 7,5% бакар. Бакарот се додава за да се стабилизира среброто за да може да ја задржи својата убава форма и да се оцрни. НИКЕЛ И ОЛОВО БЕСПЛАТНО - овој елегантен накит за изјава е 100% без никел и без олово, што го прави безбеден за девојчиња, тинејџери и жени од алергии на никел и олово. Додадете го овој едноставен и вистински моден накит за секојдневна употреба за вашата сакана. можете да го носите ова во секое време и секој пат од вашите барања. Скапоцен камен - добар квалитет природен К2 Џаспер Скапоцен Камен Овален 10Х14 ММ. КВАЛИТЕТ Со УДОБНОСТ - Атрактивен дизајнерски моден прстен со мазни н удобни и без остри рабови. Висока биволска полирана со рака за да ја направи против оцрнување. Овој рачно изработен сребрен прстен може да се носи на кој било прст по ваш избор показалецот, средниот прст и совршен како прстен на палецот. ОДЛИЧНО КАКО ПОДАРОК - овој бохо прстен ќе биде совршен подарок за вашиот посебен некој. Купете го овој накит за костими за вашата сопруга, ќерка, сестра, мајка мајка, девојка пријателка или најдобра пријателка и знајте дека без сомнение сте купиле совршен подарок за секоја пригода, без разлика дали е За Годишнина, Partyенска Забава, Роденден, Божиќ, Велигден, Свршувачка, Ден На Таткото, Ден На Пријателството, Велики петок, Дипломирање, Ден на Мајката, Нова Година, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените. КАВГА-СЛОБОДЕН ТРАНСАКЦИЈА-вашето задоволство прво! Од 2003 година дизајнираме и продаваме рачно изработен сребрен накит за мажи и жени. Вашата среќа е нашата главна цел! Значи, ако барате додаток за накит што ќе ве однесе од секојдневен во свечен без да мора да се менувате, тогаш не барајте понатаму. Ова едноставно парче ќе го нагласи вашиот стил од ден во ноќ. Совршено парче накит за костими за додаток на вашиот секојдневен стил, деловен секојдневен фустан или повеќе свечени прилики за облекување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00