• Свеж
СВЕТСКИ ГОЛДОВНИ КОМПАКИ ЗА МОЈА, КОТЕНСКИ БОКСКИ БИЗНИЦИ со големини со 6-16

СВЕТСКИ ГОЛДОВНИ КОМПАКИ ЗА МОЈА, КОТЕНСКИ БОКСКИ БИЗНИЦИ со големини со 6-16

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Изградете ги своите основи со овој удобен мулти-пакет на боксерски кратки долна облека од шампионско злато. Овие најважни момчиња имаат еластична половината за целодневна удобност и најдобриот дел : има девет боксерски брифинзи во пакетот! Вклучува 9 пара долна облека. Повлечен стил. Еластична половината. Предна мува. Бои на Хедер : 60% памук/40% полиестер; Цврсти бои : 100% памук. Машина за перење. Увезени. Боксерски брифи за момчиња од шампионско злато.

Детални спецификации

Додатоци на производи