• Свеж
Домаќини Антички бел лав лаглен маскота животинска статуа Хумористичен сад за садови

Домаќини Антички бел лав лаглен маскота животинска статуа Хумористичен сад за садови

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Muggly Mascots ™ ви даваат совршена можност да ја покажете вашата екипа или училишна гордост во текот на целата година. Оваа скулптура ги фати автентичните карактеристики на животното, додека обезбедува совршен начин за прикажување на вашите растенија и цвеќиња. Завршете ја вашата колекција со други членови на семејството Muggly. Папа и Мама, брат и сестра и не ги заборавајте другите луди роднини! Големо внимание на деталите- грива, стапала и уста. Изгледа одлично одзади исто така!. Покажете му на вашиот тим гордост со оваа уникатна статуа и функционална засадувач . испуштете тенџере или директно растителна дупка. Силна смола на дизајнерот на ладно екипа со години на уживање и стабилно позиционирање . се препорачува сите декор на отворено и ткаенини да продолжат да се третираат со Sunguard UV заштитник за да го зачуваат и заштитат оригиналниот изглед од исчезнување, пукање и пилинг.

Детални спецификации

Додатоци на производи