• Свеж
Персонализирана гроздобер пиварница затемнувач на пиво

Персонализирана гроздобер пиварница затемнувач на пиво

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Некако современиот стил се среќава со гроздобер талент во начинот на овој логор на пиво од не'рѓосувачки челик. Совршено за секој што дома е пијалак, фреквентни собири за дегустација или пиварници за тури, овој обичен гроздобер пиварница затемнувач е сигурен дека ќе го привлече окото на сите, без оглед каде одите. Изработен од издржлив нерѓосувачки челик, се одликува со врвен капак, и елегантна црна матна завршница за модерен изглед. Вграден со нашиот дизајн на гроздобер пиварница, тој е врежан со името и годината по ваш избор, правењето е одличен подарок за секоја пригода. Бесплатен челик БПА покриен со црна мат финиш. Врвот на врвот го чува вашето пиво безбедно. Врежано со името и годината по ваш избор. Гроулер мери 11 "x 4" и може да одржи 64 мл.

Детални спецификации

Додатоци на производи