• Свеж
Декоративен обожавател на Хималај ветре, мечка, голем HBL-9031

Декоративен обожавател на Хималај ветре, мечка, голем HBL-9031

DEN 989.92

Од стока
Во магацинот

Овој декоративен обожавател на Хималајскиот ветре е уникатен и достапен. Тоа е совршен начин да додадете личност во која било просторија. Декоративен обожавател на Хималај ветре, мечка, голема : уникатна и достапна. Совршен подарок. Совршен начин да додадете личност во која било просторија. Извајана во прекрасна обоена работа со железо. Ќе додаде амбиент во секоја просторија. Направено да трае. Издржливи материјали. Лесен. Лесно преносен. Дефинитивен тренд-сетер. Може да биде тема на вашиот разговор со кој било од вашите гости. Рачно насликани. Совршено ладење. Додава личен допир. Изгледа одлично во дневни соби, спални соби, детски соби, канцеларии, кујни и безброј други опции. 25 W. Лесен за користење. 3-насочен прекинувач. 2 брзини на вентилаторот : ниски и високи. Направено од извајаниот метал. ЕТЛ-список за безбедност на производот. Стилски дизајн. Компактната големина е совршена за употреба во затворен простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи