• Свеж
Мандрил Бабун Лице Мајмун Примат Вино Стакло Шарм Пијалок Маркер

Мандрил Бабун Лице Мајмун Примат Вино Стакло Шарм Пијалок Маркер

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

За Производот : колку и да е уникатен, овој супер одличен шарм за вино/пијалок ќе додаде пица на секое дружење! Овој шарм се продава поединечно. Изберете од стотиците и стотиците дизајни и теми во нашите други огласи за производи за да ги додадете во вашата колекција или да одговараат на која било тема за забава или на сите интереси на вашите гости. За жал, виното не е вклучено. : - ) Доаѓа со дизајнот на врвот на смолата од двете страни на металниот шарм. Шармот виси на металниот додаток и лесно се прицврстува на секое стакло со стебло. Приближната големина на шармот е 0,6" (15мм) во дијаметар. За Дизајнот : Мандрил Бабун Лице Мајмун Примат колку и да е уникатен, овој супер одличен шарм за вино/пијалок ќе додаде пица на секое дружење. Изберете од стотиците и стотиците дизајни и теми во нашите други огласи за производи за да ги додадете во вашата колекција или да одговараат на која било тема за забава или на сите интереси на вашите гости. Шармот виси на металниот додаток и лесно се прицврстува на секое стакло со стебло. Доаѓа со дизајнот на врвот на смолата од двете страни на шармот. За жал, виното не е вклучено. Изработени од метал. Приближната големина на шармот е 0,6" (15мм) во дијаметар. Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат. Со други зборови нелиценциран. Графика И Повеќе производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи