• Свеж
Богатствата на Каролина BB1081-BL-BN-PTHD Големиот Данец Фау Burlap и Кафеавиот Пар Држачи за Тенџере 7, 5HX7, 5W, повеќебоен

Богатствата на Каролина BB1081-BL-BN-PTHD Големиот Данец Фау Burlap и Кафеавиот Пар Држачи за Тенџере 7, 5HX7, 5W, повеќебоен

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Богатствата На Каролина BB1081-BL-BN-PTHD Голема Данска Вештачка Лопатка и Кафеав Пар Држачи за Тенџере 7, 5 HX7, 5 W, разнобојна Голема Данска Лопатка и Кафеава Бб1081 Пар Држачи за Тенџере. Овој Пар Држачи за Тенџере содржи уметнички дела На Голем Данец. Одличен подарок за голем данец сопственик. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33