• Свеж
Круна Од Трње Ѓердан, Верски Накит, Машки Ѓердан

Круна Од Трње Ѓердан, Верски Накит, Машки Ѓердан

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Додадете малку значење на Вашиот Велигден оваа година. Овој ѓердан од трње ги претставува трње што беа на главата На Исус додека беше на крстот. Криси вели : "Апсолутно убава! Го купив ова како подарок за мојата внука. Тоа беше совршен додаток на кутијата со добрите што ги направив за неа. Знам дека ќе и се ДОПАДНЕ ова. Благодарам!''.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24