• Свеж
Самозаклучувачки Бакарна Жица Флексибилен Менувач Мотор, Р. В. Менувач Мотор, Отворач На Врата За

Самозаклучувачки Бакарна Жица Флексибилен Менувач Мотор, Р. В. Менувач Мотор, Отворач На Врата За

DEN 457.92

Од стока
Во магацинот

Самозаклучувачки Бакарна Жица Флексибилен Мотор на Менувачот, Мотор НА Менувачот RV30, Отварач На Врата заспецификација : Карактеристики : моторот на менувачот со самозаклучување, дури и ако во отсуство на електрична енергија во моторот, излезното вратило не се движи, односно Самозаклучување Овој мотор е усвоен од чиста бакарна жица серпентина, со мала топлина и мала загуба. Моторот е изработен од метална опрема, отпорен на абење, избегнувајте кршење на забите, така што со животниот век. Лесна инсталација, флексибилни и лесни, супериорни перформанси, лесни мотори за одржување широко користени во отворач на врати, мини макари И други Спецификации : Модел : 5 D90 GN-RV30 Број на столбови : 8 номинална моќност : 90w Номинален напон : 24 V Брзина : 1800rpm Струја : 4a намалување сооднос : 5k, 7.5 k,10k,15k, 20k, 25k, 30k, 50к, 60к, 80к големина : како што покажува сликата тежина : прибл.2635гр/92.9 мл метод на Ожичување : црвено : "+", црно : "- " карактеристики На Моторот параметар за растоварување на Напон параметар НА оптоварување 5Д90-24 брзина на струја брзина момент на сила СТРУЈА V W ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ВРТЕЖИ ВО МИНУТА kgf.cm А 24 90 2200 1.75 185 3.4 12 дозволен момент на сила на Односот Намалување На Моделот 5 7.5 10 15 20 25 30 40 50 60 80 излезна брзина на вратило р/мин 440 293 220 146 110 88 73 55 44 36 27 нрв30 момент на сила Н. м 1.27 1.9 2.38 3.44 4.3 6.19 6.88 10.31 12.89 13.83 18.44 kgf.cm 13 19 24 35 44 63 70 105 132 141 188 список На Пакети : 1 x Менувач Мотор 4 x комплет За завртки Забелешка : Ако односот на намалување е различен, брзината на излезната осовина е различна. Брзина на мотор1800/ сооднос На Намалување=брзина на излезното вратило моторот на менувачот со самозаклучување, дури и ако во отсуство на електрична енергија во моторот, излезното вратило не е да се движи, тоа е само-заклучување. Овој мотор е усвоен од серпентина од чиста бакарна жица, со мала топлина и мала загуба. Моторот е изработен од метална опрема, отпорен на абење, избегнувајте кршење на забите, така што со животниот век. Лесна инсталација, флексибилни и лесни, супериорни перформанси, лесно одржување. менувачи мотори широко се користат во отворач на врати, мини макари и други.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84