• Свеж
Јангкрв Смачкана Минерална Руменило-Корален Гребен 0. Оз Руменило

Јангкрв Смачкана Минерална Руменило-Корален Гребен 0. Оз Руменило

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Руменило : - ова е високо пигментирани минерали обезбедуваат градежна покриеност за природен изглед. Специјално дизајнираниот сифтер го прави издавањето лесно и прецизно. Младокрвно Мелено Минерално Руменило-Корален Гребен 0,1 мл Руменило.

Детални спецификации

Додатоци на производи