• Свеж
Хајхајуп Дами Божиќен Ѓердан Божиќна Капа Приврзок Ѓердан Моден Накит За Дами Девојки Ѓердан Со Приврзок

Хајхајуп Дами Божиќен Ѓердан Божиќна Капа Приврзок Ѓердан Моден Накит За Дами Девојки Ѓердан Со Приврзок

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Дами Божиќен Ѓердан Божиќна Капа Приврзок Ѓердан Моден Накит За Дами Девојки Ѓердан Со Кристален Приврзок Количина : 1 еез ѓердан. Материјал : алуминиумска легура. Сезона : Пролет, Лето, Aut и Зима. Пол : Женски. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип : Божиќ ѓердан. Состојба : . Вклучуваат : . А Ѓердан Приврзок Клучната Коска Синџир Мода И Атрактивни, Квалитетен Материјал, Деликатна Шема, Изгледаат Симпатична и Уникатна. Уникатниот Дизајн Ви Дава Можност За Темперамент. Овој Прекрасен Ѓердан Има Едноставен Гроздобер Дизајн И Е Направен Од Легура. Уличен Стил Додатоци. Тоа Може Совршено Вашите Различни Стилови На Облека И Да Ви Даде Повеќе Личност И Шарм. Нашите Занаетчии Создаваат Одлично Искуство За Носење Кое Е Исто Толку Лично Колку Што Е Прекрасно И Елегантно. Никој Нема Да Го Пропушти И Ќе Добиете Многу Комплименти. Удобни За Носење, Најмодерни И Трендовски Во 2022 Година, Одлични Додатоци За Облека, Обезбедуваат Различни Комбинации, Облека За Различни Прилики, Прават Да Изгледате Зачудувачки. Синџирите за ѓердани Се Совршени за Подароци За Денот на Вљубените, Подароци За Денот на Мајката, Подароци За Ноќта на Вештерките, Подароци За Божиќ, Подароци За Годишнина, Подароци За Роденден, Подароци За Венчавки, Подароци За Забави, Подароци За Дипломирање, Подароци За Враќање На Училиште. Ѓерданите Се Одлични Подароци За Вашите Најблиски.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24