• Свеж
Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Машки Маскирни Работни Шорцеви Мулти-џебни Панталони Од Пет парчиња Со Среден струк Секојдневни Панталони Спортски Панталони Панталони Карактеристики : Сезона : сите Шорцеви на Табла погодни за атлетски / мускулести изградени, ја покажува вашата прекрасна крива. Стеблата за пливање се погодни за сите прилики, и за внатрешни и за надворешни активности. Како што се : одење,трчање,теретана,пливање, на плажа или дома итн. Лесни удобни шорцеви за пливање што дишат, лесна и брза сува ткаенина, покриен еластичен појас со врвка за влечење. Кратки костими за капење совршени за пливање, сурфање, релаксирање на сонце, играње плажа или базен, пливање, Шорцеви За трчање Мажи; Машки Атлетски Шорцеви. Машки Шорцеви; Шорцеви За Мажи; Машки Товарни Шорцеви. Машки Шорцеви Секојдневен; Летни Шорцеви За Мажи; Машки Летни Шорцеви. Повод : Работа; Училиште; Викенд; Одмор. Стил На Облека : Мода.

Детални спецификации

Додатоци на производи