• Свеж
Цветен Дизајн Печатење На Клеопатра Мијалник Шантунг Шиење, САМ, Занаети Ткаенина Покрај Дворот, Син Кристал, Двор

Цветен Дизајн Печатење На Клеопатра Мијалник Шантунг Шиење, САМ, Занаети Ткаенина Покрај Дворот, Син Кристал, Двор

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Содржина на ткаење : 64% ПОЛИ 36% Најлонска Тежина-Гр/Квадратни Метри : 97.8537 Ширина : 54/55"ЗЕМЈА НА потекло : КОРЕЈА КРЕАТИВЕН ФОКУС СО повеќекратна употреба И опции што ви се достапни со нашата (ТКАЕНА) ткаенина, може да има толку многу уметнички и креативни идеи на ум! Затоа тие се толку водени од дизајнот-ве држат чекор понапред од трендовите за да се истакнат вашите креации. ТКАЕНИНА ПОКРАЈ ДВОРОТ секое парче ткаенина нарачано е покрај дворот. РАЗНОВРСНА Идеална ткаенина за стилска и елегантна облека. Особено за : венчаници, вечерни тоалети, облоги, костими, чаршафи, спортска облека, атлетска облека, внатрешен мебел и тапацир. Совршена ткаенина ЗА САМ, треба само да ја искористите вашата имагинација и креативност за вашите дизајни. МНОГУ БОИ И ВИСОК КВАЛИТЕТ Без оглед на вашите потреби или желби, со толку голем број бои на ткаенина за избор, има нешто и доволно за секого. Само изберете ја бојата на вашата ткаенина за кој било стил што можеби ќе ви треба. Изработени со висококвалитетни и еластични материјали кои даваат луксузно чувство и дизајн на вашите креации.

Детални спецификации

Додатоци на производи