• Свеж
oneOone Памук Fle Ткаенина Паун Блок Печатење Ткаенина Bty Широк

oneOone Памук Fle Ткаенина Паун Блок Печатење Ткаенина Bty Широк

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

✤ Памучна флекс ткаенина е изработена од 100% памук. Оваа ткаенина е пријателска за кожата и многу убава ткаенина. Најчесто се користи за правење облека и за тапацир.✤ Материјал : Памучна Флексија (100% Памук) ✤ Ширина : 40 Инчи. ✤ Гсм : 120 Гсм Предиво Брои-56*44 плетење тип-Обичен Ткаат✤ Карактеристика : Средна Тежина Нетранспарентен лен како чувство. Употреба : Може Да се користи За Летна Облека И Мебел✤ Нега За Перење : Средно Машинско Перење Топло железо Додека е влажно. Реклами За Бренд : one Oone е едношалтер за сите љубители на ткаенини кои бараат различни материјали за ткаенина и ексклузивни отпечатоци. Наша цел е да обезбедиме ткаенина со најдобар квалитет од нашата производна единица директно до купувачите што ги елиминира сите средни мажи за да понудат најдобри разумни цени. Ние изворуваме сурова ткаенина од мелниците ја обработуваме со техники & потоа печатењето се врши со висококвалитетни машини за дигитално печатење. Ние се осигураме дека сјајот и квалитетот на ткаенината треба да се одржуваат во текот на целиот процес, така што може да се постигнат најдобри резултати при употреба.✤ Печатење✤ ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. ✤ П. С. Сите Наведени Ткаенини Ќе бидат отпечатени по нарачка и се достапни за продажба покрај Дворот. Секој редослед на едно печатење над 1 двор ќе дојде во количина на максимална можна должина. Се обидовме да ја споменеме најдобрата можна боја на отпечатоците но сепак бојата за печатење може да варира според различните поставки за резолуција на мониторот и исто така може да покаже малку поинакви резултати од истите отпечатоци. Избравте : Памучна Флексија - - - Е широка 40 инчи (101 См). 100% памук. Памучната флекс ткаенина е изработена од 100% памук. Памучна флекс ткаенина е пријателска за кожата и многу убава ткаенина. Најчесто се користи за правење облека и за тапацир. "Продадени во 1 Двор (40"" или 100 см) чекори. Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во максимална можна должина.". Печатење : ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. Нега за перење : Средно машинско Перење Топло железо Додека е влажно.

Детални спецификации

Додатоци на производи