• Свеж
Самолепливи Потопли Подлошки За Покривање На Тоалетните Седишта Пар Перничиња За Перење И Еднократно Тоалетно Перниче За Бања

Самолепливи Потопли Подлошки За Покривање На Тоалетните Седишта Пар Перничиња За Перење И Еднократно Тоалетно Перниче За Бања

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Самолепливи Потопли Подлошки За Покривање На Тоалетните Седишта 1 Пар Перниче За Перење И Еднократно Тоалетно Перниче за Бања. Спецификација : . Име : лепило тоалет рампа. Големина : 36*9СМ. Материјал : фланелен + вискоза + пп филм. Боја : жолта, сина, морнарица, зелена, портокалова. Карактеристики : . Дизајнот на трислојната структура ја прави ткаенината потрајна. Подготвен е за употреба со една налепница, хигиенски и убави, без траги од адсорпција, без траги. Произволно сечење, повеќе одговара. Залепете го намерно без пролеана коса. Повторено перење без деформација или избледување. Пакетот содржи : . 1*Леплив Капак За Тоалетно Седиште. Забелешка : . 1. Рачно мерење, големината ќе има грешка од 0,5-2мм, ве молиме погледнете ја вистинската големина. 2. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата. Капакот на Тоалетното Седиште се мие рачно или машински. лесно за брзо сушење и чување лепило по повеќекратно перење; не инсолирајте. Материјалот е кадифен,може да го намали Пилингот,Може да Се Пере, повторно да се користи, Без деформација, Да Остане леплив. Дизајнот на адсорпција без обележување е лесен за инсталирање и употреба. Големина : Должина 14,2 инчи, ширина 3,5 инчи, Оваа Подлога За Покривање На Тоалетното Седиште е погодна за повеќето семејства.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33