• Свеж
Резервоар за положување на жени, 2-пакет

Резервоар за положување на жени, 2-пакет

DEN 569.44

Од стока
Во магацинот

Уживајте во овој едноставен, стилски резервоар за поставување од белиот стаг, сега достапен во 2-пакет за уште поголема вредност. Врвот е изработен од мек, дише 100% памук и се чувствува одлично на кожата. Овој резервоар за положување е доволно тенок за да се носи лесно под друг врв, но не е чиста, така што можете да го носите и сами; Пробајте го со пар фармерки или џегингс за обичен изглед. Деколтето за лажичка ќе ве одржува удобно, додека дебелите ленти обезбедуваат безбедно вклопување. Овој женски резервоар е достапен во неутрална сива боја што добро се спарува со скоро секоја боја што планирате да ја координирате со неа. Резервоар за положување на жени со бела боја, 2-пакет : 100% памук. Врвот на резервоарот за положување. 2-пакет. Цврста боја. Без ракави. Дебели ленти. Деколте за лажичка. Достапно во Греј. Машинско миење ладно со слични бои, само нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84