• Свеж
Резервоар за положување на жени, 2-пакет

Резервоар за положување на жени, 2-пакет

DEN 569.44

Од стока
Во магацинот

Уживајте во овој едноставен, стилски резервоар за поставување од белиот стаг, сега достапен во 2-пакет за уште поголема вредност. Врвот е изработен од мек, дише 100% памук и се чувствува одлично на кожата. Овој резервоар за положување е доволно тенок за да се носи лесно под друг врв, но не е чиста, така што можете да го носите и сами; Пробајте го со пар фармерки или џегингс за обичен изглед. Деколтето за лажичка ќе ве одржува удобно, додека дебелите ленти обезбедуваат безбедно вклопување. Овој женски резервоар е достапен во неутрална сива боја што добро се спарува со скоро секоја боја што планирате да ја координирате со неа. Резервоар за положување на жени со бела боја, 2-пакет : 100% памук. Врвот на резервоарот за положување. 2-пакет. Цврста боја. Без ракави. Дебели ленти. Деколте за лажичка. Достапно во Греј. Машинско миење ладно со слични бои, само нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи