• Свеж
Без граници шорцеви за велосипеди на јуниори, пакет, големини xs-xxxl

Без граници шорцеви за велосипеди на јуниори, пакет, големини xs-xxxl

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Меки и затегнати со став на кое било место, без граници од шорцевите за велосипеди не се лесен избор за ден на забава. Се упати кон салата? Пар со спортски градник што одговара и подгответе се да го уништите тренингот или да ги лизнете овие шорцеви со преголема графичка мета и бујни патики за стилски, удобен изглед кој е подготвен за викенд. Најдобриот дел? Добивате два пара во овој пакет за заштеда на пари. Само на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара шорцеви. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : поставена. Подигање : Висок пораст. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина со мека лента; Цврсти бои или печатење на сите. 2 пакуваат шорцеви за велосипеди за жени од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24