• Свеж
Порцелан Игла светови најжешките Психолог Ревер Значка-НЕОНБЛОНД

Порцелан Игла светови најжешките Психолог Ревер Значка-НЕОНБЛОНД

DEN 143.20

Од стока
Во магацинот

Овие уникатни Неонблондски Иглички / Брошеви се внимателно рачно изработени и печатени. Направено од париски порцелан и ќе направи уникатен и незаборавен подарок. Порцеланот е традиционална и незаборавна опција за подарок за прослава на годишнината од бракот. Нашите иглички исто така можат да направат совршен подарок за младоженец, младоженци, татко на невестата или младоженецот и најдобри мажи. Тие исто така ќе направат совршен подарок За Денот На Таткото, подарок за денот На Мајките, подарок за годишнина, подарок За Роденден или божиќен подарок. Рачно изработени од бела порцеланска керамика и отпуштени на многу висока температура за да се осигураат дека се робусни и направени да траат. Игличките се направени од париска порцеланска глина и сребрени фиксирања. Димензии : Ширина приближно 4см, Должина приближно 2,5 см. Сите наши производи се гордо произведени Во Атланта, Га. Неонблондата е лиценцирана трговска марка. Опис На производот порцеланските копчиња и значки се внимателно рачно изработени и печатени. Погоден за секоја пригода од секојдневни до формални работи. Доаѓа во атрактивна кутија за подароци. Гаранција За задоволство за враќање на парите. Направено Во Атланта, ГА.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33