• Свеж
Персонализирана скрипта преклопена картичка за белешки

Персонализирана скрипта преклопена картичка за белешки

DEN 15.84

Од стока
Во магацинот

Испратете добро желба, едноставна благодарност или инспиративен цитат со нашите персонализирани картички за преклопени белешки. Овие картички од 4,25 "x 5,5 " се одлични начини да се каже некој да знае дека размислувате за нив. Користете ја нашата алатка за персонализација на екранот Easy на екранот за да ги додадете вашето име, иницијали или други информации. Секоја преклопена картичка за белешки мери 4.25 "x 5,5". Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8). Печатено на високо квалитетен картон.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67