• Свеж
Перница за фрлање на патот Елмриџ

Перница за фрлање на патот Елмриџ

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Ehance вашиот дом за дома со додавање на допир на елеганција со оваа перница за фрлање лента за дизајнер. Предната ткаенина на оваа исклучителна декоративна перница е мешавина од рајон и полиестер во сини и таупе бои; Потекло : Боја на ткаенината на САД : Тан невидлив патент за прилагодена форма на перница за перница : Даун алтернативен полифил (вклучен) достапен во различни големини, еднострано или двострано. * Рачно изработено во САД * * Хипоалергичен надолу алтернативна полиција * Содржина на ткаенина : 77%Рејон/23%полиестер * Боја : Сина, Таупе * Големина : Двоен страничен 22 "x 22 " Елмриџ патот рачно изработена перница.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84