• Свеж
Атлетски работи Активни три-мешавини за мажи и големи мажи, 2-пакувања, големини до 5xL

Атлетски работи Активни три-мешавини за мажи и големи мажи, 2-пакувања, големини до 5xL

DEN 207.68

Од стока
Во магацинот

Вашата следна сесија за тренингот само се чувствуваше удобно - и така и онаа после тоа. Оваа атлетска работа Tri-Blend Tee е направена во мека ткаенина со driworks за да ви помогне да бидете ладни и суви кога работите надвор. Спарете ја оваа маица за перформанси со омилените шорцеви или џоги и подготвени сте за следниот сет. Исклучиво на. Материјал : 50% полиестер/25% памук/25% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Влагата на влагата Driworks ви помага да ве олади и суви. Машка активна маица поставена од атлетски дела.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67