• Свеж
Brinley Co. Womens Boho Fishtail Sandal

Brinley Co. Womens Boho Fishtail Sandal

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Останете кул и елегантни со сандалата Хестон од колекцијата Бринли. Нејзините двојни кожни ленти од глуждот и прекрасниот дизајн на рибаил ќе ги привлечат очите на сите. Лесната гумена надворешна плоча е флексибилна, но цврста. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20