• Свеж
Пинк Бо Фудбалски Натпревар Ден Вибрации Памук Мешавина Џемпер Дуксери

Пинк Бо Фудбалски Натпревар Ден Вибрации Памук Мешавина Џемпер Дуксери

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Тежина : 8 мл. Ве молиме дозволете 5-7 работни дена за испорака. Двојно игла шиење во текот на. Пилула отпорни воздух авион предиво. Двојно обложена хауба. 1х1 ребрести манжетни и појас со спандекс. Торбичка џеб. Измијте со слични бои. Свртете внатре кон надвор за миење. Машина за перење ладно. Висат сува. Ве молиме дозволете 5% намалување при првото перење. Печатени Во Сад 50% Памук 50% Полиестер. Тежина : 8 мл. Двојно игла шиење во текот на.

Детални спецификации

Додатоци на производи