• Свеж
Чудо нација Руфле руно врвни и цветни џогерски панталони, сет на облеки

Чудо нација Руфле руно врвни и цветни џогерски панталони, сет на облеки

DEN 399.52

Од стока
Во магацинот

Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Врвот : деколте на екипажот. Долги ракави. Повлечен стил. Трим на Руфл. „Сакаше“ шиење. Француска Тери ткаенина. 57% памук, 37% полиестер, 6% Spandex Bottoms : Еластична лента за половината. Две странични џебови. Слаби одговара. Должина на глуждот со плетени манжетни. Цветна шема. Француска Тери ткаенина. 57% памук, 37% полиестер, 6% спандекс. Измијте внатре надвор, машината измијте ладно со како бои, нежен циклус, не бели бели, суво суво на ниско ниво, отстранете го навремено, ниско железо доколку е потребно. Направени на Филипини.

Детални спецификации

Додатоци на производи