• Свеж
Верува БФФ Валентин Рецепт Туна И Тиква Во Сос За Возрасни Влажна Храна За Мачки, Оз

Верува БФФ Валентин Рецепт Туна И Тиква Во Сос За Возрасни Влажна Храна За Мачки, Оз

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Урамнотежената исхрана за одржување на здравствената форма на домашно милениче е влажна, обезбедувајќи високо протеини и малку јаглехидрати храната е без жито и обезбедува високо протеинска исхрана за одржување на здравјето На миленичињата Зошто луѓето треба да ја чуваат најдобрата храна за себе? Најдобрите производи За Пријатели На Мачки се направени во објект веднаш покрај храната наменета за луѓето, лесно поминувајќи ги строгите стандарди потребни за човечка храна. Не само тоа, туку секој ПРОИЗВОД НА БФФ е направен од свежа уловена риба без опасност за делфините и желките. Кучињата можеби се најдобриот пријател на човекот, но нема да има прашање кој е најдобриот пријател на вашата мачка кога ќе ги нахраните со вкусни јадења од Најдобриот Пријател На Мачки. РЕЦЕПТОТ ЗА Туна И Тиква Од Тиква прави прекрасен ручек за секој среќен рис! Комбинирајќи го слаткиот вкус на тиква со диво фатено месо од туна, оваа лименка љубов ќе и покаже на вашата мачка дека тие се вашиот вистински Валентин!.

Детални спецификации

Додатоци на производи