• Свеж
Време и време женски есдрил платформа за подножје

Време и време женски есдрил платформа за подножје

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Овие време и Tru Espadrille клинови се парови совршено со фармерки и фустани. Стилската рафија и вкрстените ленти повикуваат на сончеви денови надвор. Уживајте во удобноста со секој чекор со мемориска пена. Крст -каиш на Крис е завршен допир на овие слатки потпетици на Еспадрил. Исклучиво на. Материјал : полиуретан (ПУ) и памук горен; Термопластична гума (TPR) надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета : 3,54 ''. Затворање : Поштеда назад со прилагодлива лента. Карактеристики : Крис вкрстени ленти. Еспадрил клинови за жени од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи