• Свеж
Grills ZPG-700D дрво пелети Грил и пушач SQ In In In BBQ Auto Temperate Model Cover вклучен во бронзата

Grills ZPG-700D дрво пелети Грил и пушач SQ In In In BBQ Auto Temperate Model Cover вклучен во бронзата

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Z Grills е бренд со седиште во САД, кој повеќе од 30 години прави висококвалитетни скари и пушачи. Горди сме на она што го правиме и стои зад сè што градиме. Нашата цел е да ги направиме високо-квалитетни скари за пелети подостапни. Се надеваме дека ќе достигнеме што повеќе луѓе и ќе им понудиме шанса да уживаат во навистина уникатно искуство за печење по прифатлива цена. 8-во-1 разноврсност нуди низа опции за готвење за неограничени можности за јадење. Толку лесно, секој може да направи оброци како крал на скара. Z Grills користи природни пелети од дрво за да ја нанесе вашата храна со длабок, богат вкус. Решетките се поттикнуваат за 100% -природни пелети од дрво од BBQ. Контролната табла ја запали скара и ви овозможува да ја поставите температурата на готвење од 180 ° F на 450 ° F. Готвењето на конвекцијата на вентилаторот ја елиминира потребата за ротасерија и создава разноврсна околина за печење, печење, пушење, плетење и печење. Крајна 8-во-1 скара од скара од скара од дрво од дрво : BBQ, печење, печење, Брајз, чад, скара, sear, char-broil. Готвењето на конвекцијата на вентилаторот ја елиминира потребата за ротасерија и создава разноврсна околина за печење, печење, пушење, плетење и печење, без разлика дали сакате да скарате некои топли кучиња или бавно чад од ребра, печени пелети можат да го сторат сето тоа со леснотија со леснотија со леснотија со леснотија со леснотија со леснотија . Лесен за употреба : Паметната дигитална контролна табла може лесно да ја запали скара и да ја постави температурата на готвење од 180 ° F на 450 ° F. Автоматизираниот систем за електрична храна ја одржува топлината во рамките на 10 ° од поставената температура и произведува оптимална количина на чад, само поставете го и оставете го да работи : нема повеќе бебиња, уживајте во готвењето. Огромна 694 квадратни метри. капацитет на бункер, полица за работа со преклопување, тешки теренски тркала, доказ за 'рѓа и лавици. Лесно за движење : Надградена количка со тркала за заклучување на ритамот. Ефикасност : Можете да готвите околу 20-часовно на 20 фунти. на пелети. Лесно за чистење : Специјално дизајниран колекционер на отпадни масло за да ви помогне со безбедно и лесно расчистување, лесен за движење : надградена количка со тркала за заклучување. Вкус, едноставно не е полесен начин да се добие вкус на храна пушена од дрво отколку со скара за пелети, пробајте ја и ќе ја вкусите разликата. 3 годишна гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84