• Свеж
Skechers Active Dright Easy Fortuneknit Slip-On Sneaker

Skechers Active Dright Easy Fortuneknit Slip-On Sneaker

DEN 591.84

Од стока
Во магацинот

Почувствувајте го богатството на стилот и удобноста што ги носите опуштените Skechers, вклопени, лесно спојување на Fortune-knit. Мека плетена машка ткаенина горната во бангарски спортен спортски патика за удобност со испреплетени детали. Воздушна ладилна меморија за пена од пена скоро едно парче мека плетена мрежа од треска горниот дел. Преклоп на ленти од ткаенини со потпетици со врвна јамка за влечење. Предниот панел со истегнување на банџи за лесно вклопување. Поставување на чевли со мека ткаенина. Опуштено вклопување дизајн за пространа удобна вклопување l. Воздушна ладна меморија за меморија за удобност удобност. Шок апсорбира средна должина со низок профил. Врвен еластичен панел за ткаенини за лесно лизгање на вклопување. Мека текстурална ткаенина за чевли. Поставување на чевли со мека ткаенина. Мемориска пена удобна удобност. Флексибилна надлежна гума на влечење. Флексибилна гумена крепска текстура на влечење на влечење. 1/2 инчи вградена потпетица l. Отстранлива инло.

Детални спецификации

Додатоци на производи