• Свеж
Womenенски глуварче печати екипаж џеб со долги ракави тенка маичка

Womenенски глуварче печати екипаж џеб со долги ракави тенка маичка

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Онар жени глуварче за печатење на екипажот на екипажот со долги ракави тенки џемпери. Кошулата со цветни печати е совршена за секојдневно носење. R. Основен врв, глуварче печатење, врат на екипажот, џемпер со долг ракав, џеб, есен и зимски врвови, женска кошула, обична маица. Одлично за надворешно, работа, датира, училиште, дома, дневно носење, шопинг. R. Симпатичниот врв ќе биде одличен подарок за вашата мајка, пријатели, сестри, соученици како подарок за роденден, подарок за нови години, подарок за Денот на вineубените или дури и подарок за себе. R. r. Пакет вклучувајќи : 1* Womenените врвни r. Ние се стремиме кон најквалитетно искуство на производи и клиенти. Ако има какви било прашања пред или по купувањето, ве молиме известете ги однапред, за да можеме да направиме добра услуга за вас. Глуварче печатење. Вратот на екипажот. Долги ракави. Џеб. Застани. Женски џемпер.

Детални спецификации

Додатоци на производи