• Свеж
15.6 Лаптоп, Intel Celeron 3205U, 500 GB HD, ДВД писател, Виндоус 8

15.6 Лаптоп, Intel Celeron 3205U, 500 GB HD, ДВД писател, Виндоус 8

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

350 лаптоп компјутер е изграден со сигурност во умот - внатре и надвор - за да ги задоволи потребите на професионалците во движење. HP 15,6 "лаптоп, Intel Celeron 3205 U, 500 GB HD, DVD писател, Windows 8 Искуство со одговорна изведба, моќност, прилагодливост и забава со Intel® Celeron ™ 1,50 GHz процесор. 4 GB меморија за мазно мултитаскинг. 15.6" дисплеј со 1366 x 768 Резолуција Изложува филмови, игри и фотографии со импресивна јасност. Виндоус 8 ОС паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. 500 GB HDD обезбедува доволно простор за чување на сите ваши документи и мултимедијални содржини.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24