• Свеж
Воодушевување Накит Силвертон Мала Птица Почетна-И-Миа Мајмун Шарм Ѓердан

Воодушевување Накит Силвертон Мала Птица Почетна-И-Миа Мајмун Шарм Ѓердан

DEN 608.00

Од стока
Во магацинот

Силвертон Малку Птица Почетна-И-Миа Мајмун Шарм Ѓердан. Големината на шармот е прибл. 0,49 х 0,64 х 0,1 инчи (Hx Wx D) не вклучувајќи јамка. Ѓердан со монистра од 2 мм е 16 инчи со синџир за продолжување од 3 инчи. Јастог Канџа Затворач. Рачно насликани емајл Мајмун Кауција додава чуден талент. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи се безбедни за олово, но не се наменети за деца од 14 години и помлади. Радост Накит женски ѓердан е 16" плус 3" продолжувач. Прекрасен подарок за накит за љубителите на мајмуни. Мајмунот често се поврзува со разиграност. Носете го овој ѓердан Од Мајмун покажува дека ја прифаќате смеата како начин да поминете низ тешки времиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи