• Свеж
Има магија во вас фраза Виножито еднорог врамено уметничко печатење

Има магија во вас фраза Виножито еднорог врамено уметничко печатење

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Бренд : Декора за домашна дома. Дизајн од Ангела Никес. Има магија во вас фраза розово виножито еднорог.

Детални спецификации

Додатоци на производи